תיקון פנצ'ר

תיקון פנצ'ר באופניים

במקרה של פנצ'ר, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להסיר את הצינור השטוח מהאופניים שלך ולאחסן אותו בכיס ג'רזי. הסר את הצינור הישן, כובע השסתום והאגוז מהצינור הרזרבי והכניס אותו לכיס הג'רסי שלך. אל תשתמש בכובעי שסתום אם הדירה היא תיקון קל, מכיוון שאלו נחוצים רק אם אינך מצליח להגיע לאופניים שלך במהירות.

איך מתקנים פנצ'רים באופניים?

ישנם מספר צעדים המעורבים בתיקון פנצ'ר באופניים. השלב הראשון הוא להסיר את הצינור. אתה צריך לשלוף את הצינור מהצמיג מהגבעול הכי רחוק מהשסתום, ולהשאיר לפחות שניים עד שלושה סנטימטרים משני הצדדים. זה יאפשר לך למצוא את מקור הדירה ולהחליף אותו. לאחר שתחליף את הצינור, תצטרך להתקין מחדש את הגלגלים ולשחרר את הבלמים.

אם הצינור שטוח, אתה יכול לבדוק אותו כדי לראות אם הוא מנוקב. אתה יכול גם להשתמש במשאבת יד כדי לבדוק אם יש דליפת אוויר. אם אין לך משאבת יד, אתה יכול פשוט להרגיש לדליפת אוויר. עם זאת, אם הצמיג נתקל, אתה יכול לדלג על שלב זה.

אם לצמיג אין ניקוב, אז קל יחסית לתקן. כל מה שאתה צריך זה משאבת יד, מתאם שסתום וכמה מגהצי צמיג פלסטיק קטנים. לאחר מכן אתה יכול לשנות את הצמיג תוך פחות מעשר דקות. רק זכרו להיזהר בעת ביצוע זה!

אתה יכול גם להשתמש בערכת תקע צמיגים כדי לחבר את החור. ערכות אלה מכילות רצועת גומי קטנה ומכשיר הכניסה המסייע לכם להכניס את רצועת הגומי לצמיג. זה יגן על הצינור מפני נזק. השלב הבא הוא לנקות מחדש את הצמיג ללחץ הראוי. לאחר חיבור החור, תצטרך לבדוק את הצמיג המתוקן לעתים קרובות כדי להבטיח שהוא עדיין עובד.

מה לדעת על תיקון פנצ'רים באופניים?

פנצ'ר הוא אף פעם לא מצב מהנה, ולכן עליכם לדעת כמה טכניקות בסיסיות לתיקוןו. אחד הצעדים החשובים ביותר הוא לבדוק את הצינור. לאחר מכן, עליכם לבדוק את פסולת מארז הצמיגים. חתיכות פסולת קטנות עלולות לגרום לנקב בצינור שביר. כדי לבדוק אם יש פסולת, השתמש באצבעך והפעל אותה לאורך פנים הצינור. הקפד להשתמש בכפפה כדי להגן על היד שלך.

ראשית, הסר את הצמיג השטוח מהאופניים שלך. אם יש לך אופני כביש Clincher, יהיה לו קטע מחוזק בשם חרוז הצמיג. לאחר הסרת הצמיג, עליך לבדוק את לחץ הצמיג. אם הוא נמוך מדי, יתכן שתצטרך להוסיף קצת אוויר לצמיג.

דרך נוספת לתקן פנצ'ר היא להחליף את הצינור הפנימי. חשוב להסיר כל חפצים שעשויים להגיש בצינור הצמיג. אחרת, הצמיג יכול לפוצץ. עליכם לנסות להסיר את האובייקט לפני שתנפח מחדש את הצמיג. בדרך זו אתה יכול למנוע מפיצוץ.

לאחר מכן, עליכם לבדוק בלמי שפה וקלטת שפה. השימוש בכלים המתאימים הוא חיוני וזה יכול לחסוך את היום שלך. עם זאת, עליכם להיזהר שלא להגזים בזה או להסתכן בהיפגע. במקרה שתקבל פנצ'ר, עדיף לקבל עזרה מאיש מקצוע. ישנם מספר שירותים המציעים עזרה בתיקון פנצ'רים באופניים.

מדוע אתה זקוק למקצוען לתיקון פנצ'רים באופניים?

אם יש לך אופניים, כדאי לדעת לשנות פנצ'ר אופניים. למרות שזה אולי נראה מייגע, זו מיומנות שאתה צריך ללמוד. חוץ מזה, פנצ'ר הוא מטרד עצום.

ניקוב מתרחש כשאתה דרור על משהו חד, שמדבק חור בצינור הפנימי או בצמיג. זה יכול לקרות עם רסיסי זכוכית, קוצים, ציפורניים או אפילו פיסות חוט. ברוב המקרים תצטרך להחליף את הצינור הפנימי. במהלך תהליך זה, חשוב להסיר את כל החפצים המחודדים לפני שהם מחזירים את הצינור.

השלב הבא בתיקון צמיגים שטוח אופניים הוא לבדוק את הצמיג. בדוק את המדרכה וקירות הצדדים אם יש חפצים משובצים. יתכן שתוכל להסיר את אלה עם ציפורן, אך אם אינך בטוח, צור קשר עם חנות אופניים.

אם החור קטן, אתה יכול לנסות לשאוב את הצמיג. עם זאת, זה עשוי להפוך את החור לגדול יותר. אם החור גדול, ייתכן שתצטרך להתקשר לאיש מקצוע שיעזור לך. חשוב גם לשאוב את הצינור כדי להכפיל את עוביו. אם אתה לא שואב את הצמיג, הוא יכול למתוח את הצינור וליצור יותר חורים.