חנות סקס בצפון

מה כדאי לדעת על חנות סקס בצפון?

חנות סקס היא חנות קמעונאית המתמחה במכירת מוצרים הקשורים לפעילות מינית. מוצרים אלה עשויים לכלול צעצועי מין, הלבשה תחתונה, פורנוגרפיה, חומרי סיכה ומוצרי בריאות מינית אחרים. ראוי לציין כי בתחומי שיפוט מסוימים עשויים להיות חוקים ותקנות ספציפיים בנוגע לתפעול ומכירה של מוצרים בחנויות מין.

מי עובד בחנות סקס בצפון?

חנות סקס בצפון מעסיקה בדרך כלל מקורבי מכירות הבקיאים במוצרים שהם מוכרים ויכולים לעזור ללקוחות למצוא את מבוקשם. מקורבי מכירות אלה עשויים לכלול גברים ונשים כאחד, וייתכן שיש להם רקע בשירות קמעונאי או לקוחות. במקרים מסוימים, חנויות סקס עשויות גם להעסיק אנשי חינוך או יועצים מיניים שיכולים לספק ללקוחות מידע מעמיק יותר על בריאות מינית, שיטות מין בטוחות ובריאות מינית. בנוסף, בחלק מחנויות המין עשויים להיות אנשי צוות מיוחדים המאומנים בתחומים כמו סאדו מאזו וציוד פטיש. בסך הכל, הצוות בחנות סקס הוא בדרך כלל מגוון ובעל ידע, והם שם כדי לעזור ללקוחות להרגיש בנוח ובטוח בחקר המיניות שלהם.

מהי ההיסטוריה של חנויות סקס?

חנויות סקס קיימות מאז המאה השנייה בסין. חנות המין הראשונה נפתחה בפריז בשנת 1791 על ידי אדם בשם חאווייר דה סאד, שהיה אחיינו של המרקיז דה סאד. בתחילת 1900, היו "רפידות רווקים" שבו גברים יכולים ללכת קצת כיף עם החברים שלהם. בשנות ה-1930, צרפת וגרמניה קיימו מוזיאוני מין שהציגו אמנות ארוטית וחפצים מרחבי העולם. ההוסטלר הראשון הוליווד נפתח בשנת 1978 כחנות ספרים משולבת ובית קולנוע.

חנויות סקס קיימות מאז המאה השנייה. בסין הם נודעו כ" בתי תענוגות " ושימשו גברים שרצו לברוח מנשותיהם ומשפחותיהם לכמה שעות. חנות המין הראשונה נפתחה בפריז בשנת 1791 על ידי אדם בשם קסבייר דה סאד; היא נקראה "מגזין המאמרים של וולופטה."חנות הסקס האמריקאית הראשונה נפתחה בניו יורק בשנת 1849 ומכרה דילדו עשוי גומי או עץ!

חנות המין הראשונה נפתחה בפריז בשנת 1791 על ידי אדם בשם חאווייר דה סאד, שהיה אחיינו של המרקיז דה סאד. המרקיז היה אריסטוקרט צרפתי שכתב רומנים ארוטיים שהציגו אלימות וסטייה, כולל מעשים מיניים בין בני משפחה. הוא בילה את רוב חייו בכלא על ביצוע פשעים נגד הטבע, אבל כתביו השפיעו על אמנים רבים לאורך השנים.

אחיינו של מרקיז דה סאד פתח את החנות הספציפית הזו לאחר ששוחרר מהכלא בעצמו; היא מכרה פורנוגרפיה ופריטים אחרים הקשורים להנאה מינית. בתחילת 1900, היו "רפידות רווקים" שבו גברים יכולים ללכת קצת כיף עם החברים שלהם.

הרעיון מאחורי המודל העסקי הזה היה שאנשים יבואו לחנות לקנות סרטים, מגזינים וספרים על סקס. הם יכולים גם לשכור את הפריטים האלה לצפייה ביתית אם הם רוצים לצפות בהם באופן פרטי עם בני זוגם או חבריהם מבלי שיצטרכו לצאת למקומות ציבוריים כמו תיאטראות או בתי קולנוע שבהם אנשים אחרים יכולים לראות אותם צופים בפורנו (ואולי אפילו לזהות אותך). וככה הכל התחיל, והיום תוכלו למצוא את כל הגלגול המודרני של זה בחנות סקס בצפון.

מה טוב בחנות סקס בצפון?

חנויות סקס יכול להיות חינוכי, כיף ומרגש! חנויות סקס מיועדות לכולם ומספקות מקום לאנשים לחקור את המיניות שלהם. סקס הוא חלק טבעי מהחיים וצריך לחגוג אותו על ידי כולם.

מסקנה

חנות סקס בצפון היא דרך מצוינת לחקור את המיניות שלך וליהנות עם חברים. הם גם חינוכיים, אז אם אי פעם תמצא את עצמך מרגיש סקרן לגבי משהו מסוים ואז לבדוק את אחת החנויות האלה!