מהו Esim Asia ?

Esim Asia מציעה אלטרנטיבה נוחה לרכישת סים או כרטיס SIM לנסיעות אסיה בשדה התעופה. פשוט רכוש את ה-eSIM שלך והתחל להתחבר לנתונים מהירים בכל מקום שתלך באסיה.

רכישת eSIM לאסיה יכולה לחסוך לך זמן וכסף על ידי הימנעות מעמלות נדידה. יתר על כן, הוא מציע דרך נוחה לשמור על מספר הטלפון הנוכחי שלך פעיל.

מהו eSIM?

eSIM הוא סים וירטואלי שמוטמע בטלפון או במכשיר שלך. טכנולוגיה זו החליפה את כרטיס ה-SIM הפיזי, המזהה את המכשיר שלך כדי ליצור חיבור לרשת.

ניתן לתכנות מרחוק באמצעות תוכנה, מחליף המשחק החוסך מקום הזה יכול להיות מוטמע בטלפונים, טאבלטים, ציוד לביש, רחפנים, מכוניות ומכשירים נוספים – מה שגורם למהפכה באופן שבו אנו מתחברים לעולם.

כרטיסי SIM משובצים הופכים את החלפת הרשתות והספקים לפשוטה הרבה יותר מאשר עם כרטיסי SIM נשלפים מסורתיים. במקום לרכוש SIM חדש כדי להחליף מפעיל, פשוט הורד את פרופיל ה-eSIM עבור הרשת החדשה שבה תרצה להשתמש והפעל אותו.

בנוסף, מכשירי eSIM עוזרים להפחית את מספר כרטיסי ה-SIM מפלסטיק שמגיעים למזבלות ולסביבה. יתר על כן, הם מפחיתים את פליטת CO2 על ידי ביטול הצורך בייצור מכשירים עם חריצים לכרטיסי SIM.

איך אני משתמש ב-eSIM?

eSIM הוא כרטיס SIM אלקטרוני שפועל בטלפון שלך. אלה הפכו פופולריים יותר ויותר באסיה ובאירופה בשל קלות השימוש שלהם בהשוואה לכרטיסי SIM מסורתיים.

eSIMs פועלים בכך שהם מאפשרים לסמארטפון שלך לגשת לרשת הסלולרית המקומית (כאשר זמינה) באמצעות חיבור נתונים. הם נותנים לך מספר טלפון ויכולת להשתמש באפליקציות מבלי לשלם עבור שיחות או הודעות טקסט דרך הספק המקומי שלך.

חברות eSIM מציעות גם תוכניות נתונים המאפשרות לך להוסיף עוד אחסון ל-eSIM שלך לפי הצורך, מה שהופך אותו לנוח להפליא וחוסך לך כסף על דמי נדידה!

בראש ובראשונה, עליך למצוא ספק eSIM המציע תוכניות נתונים במדינות בהן אתה מתכנן לבקר. בחירת התוכנית הנכונה היא קריטית מכיוון שהיא תקבע כמה נתונים תקבל ולכמה זמן.

מהם היתרונות של eSIM?

כרטיסי SIM משובצים נמצאים יותר ויותר בטלפונים, במכשירים לבישים ובמכשירים אחרים המחוברים לצרכנים. הם מאפשרים קישוריות סלולרית קלה יותר, מה שהופך את הגאדג'טים להרבה יותר שימושיים.

הם חוסכים מקום בתוך המכשיר, ומאפשרים תכונות נוספות או חיי סוללה ארוכים יותר. יתר על כן, הם יכולים להיות אטומים למים ללא צורך בחריץ פיזי להגנה.

עם זאת, eSIMs עדיין רחוקים מלהיות מאומצים ברחבי העולם, כלומר, ייתכן שלספקים לא יהיה מספיק זמן לעבור מהר מספיק ל-eSIM כפי שהם היו רוצים.

אם אתה שוקל להשתמש ב-eSIM באסיה, יש כמה דברים שכדאי להיות מודעים אליהם. בראש ובראשונה, הם לא זמינים בכל מקום ובדרך כלל עולים יותר מכרטיסי SIM רגילים.

בנוסף, eSIM נוטים להיות קשים יותר להתקנה מאשר SIMים פיזיים, כך שייתכן שתצטרך לחכות זמן רב יותר עד שהמכשיר שלך יתמוך בהם. יתר על כן, הורדת פרופיל eSIM מהאינטרנט לפני השימוש יכולה להיות אי נוחות מעצבנת עבור משתמשים מסוימים.

איפה אני יכול לקנות eSIM?

eSIM הוא כרטיס נתונים נייד בתשלום מראש לטלפון שלך, שניתן להשתמש בו ברחבי העולם. זה מספק לנוסעים אלטרנטיבה נוחה יותר מאשר רכישת סים בינלאומי כשהם נמצאים.

ניתן להשתמש ב-eSIM עם מגוון מכשירים, כולל אנדרואיד ואייפון. הם מאפשרים גישה לאינטרנט במהירויות 4G/LTE עם הרבה תכונות זמינות.

עבור אסיה, המקום הטוב ביותר לרכוש eSIM הוא מקוון מספק סלולר. הם מספקים תמחור שקוף ואתה יכול לבחור תוכנית עם מספיק נתונים לדרישות שלך.

לשהייה קצרה באסיה, כרטיסי ה-SIM של AIS ו-True Move H מציעים ערך רב עם 4 GB של נתונים ו-128kbps שלהם – הרבה כדי לקבל אימיילים נכנסים והודעות טקסט WhatsApp. עם זאת, סימים אלה נמשכים רק 10 ימים; לאחר תקופה זו אינך יכול למלא שוב.