כספת משרדית‏

כספת משרדית יכולה לשמש למסמכי משרד חשובים ויכולה להיות בעלת מעמד חופשי או לבקבוק לרצפה לאבטחה נוספת. כספת של משרד כיבוי אש אמורה להישאר שלמה, ללא קשר לסוג האש. רוב הכספות במשרד נבדקות כדי לעמוד באש, עשן ונזק. בחלק מהכספות של המשרד יש מאפייני אבטחה נוספים כמו עקמומיות מדוקדקת. בלי קשר לסוג הכספת שאתה בוחר, אתה תמיד צריך לבחור מודל עמיד בפני אש.

סוג אחר של כספת משרדית הוא הכספת. כספות משרדיות מסוג זה נהדרות לחנויות ולמסעדות, כפי שקל להוסיף להן תוכן. לכספת יש דלת דמוית הופר למעלה, ומפתח או קוד אחד נדרש כדי לפתוח את הדלת הראשית. בהתאם לסוג כספת המשרד שאתה בוחר, הוא יכול גם להחזיק 2-4 אקדחים. הוא עשוי מפלדה בעובי 12 מ"מ ויש לו דירוג עמיד באש של 60 דקות.

שיקול חשוב נוסף הוא מיקום. כספת משרדית צריכה להיות ממוקמת במקום שבו אנשים לא יכולים לראות אותה, כך שהיא צריכה להיות ממוקמת באזור שבו אנשים לא ימצאו אותה. המקום הטוב ביותר לכספת הוא מחוץ לטווח ראייה, אבל לוודא שהוא מוסתר היטב. גדלים שונים, כך לזכור כמה מקום יש לך בבניין שלך. כספות קטנות יותר ניתן לאחסן בארונות או תחת דלפקים. ודא לאבטח את הדלת עם מנעול חזק.

כאשר אתה קונה כספת במשרד, זכור את התכונות הדרושות לך לעסק. זה צריך להיות נוח לשימוש. זה צריך להיות שפע של תאים, מדפים, וכיסים. אתה צריך להיות מסוגל לגשת פריטים בכספת ללא צורך לחפש דרך תאים רבים שונים. בנוסף לשמירה על פריטים יקרי ערך מאובטחים, כספות המשרד מספקות גם רמה גבוהה יותר של אבטחה באתר. כספת משרדית איכותית שווה את ההשקעה. כאשר בוחרים אחד, לוודא לקנות מסביב.

שיקול נוסף הוא מיקום. תלוי בגודל המשרד שלך, כדאי שתבחר כספת על קיר או על הרצפה. תצטרך לשקול את המיקום והתוכן של הכספת כדי לבחור את הכספת המתאימה ביותר למרחב שלך. אולי תצטרך גם כספת עמידה בפני אש, אז תוודא שאתה יודע מה אתה מחפש מראש. אתה תהיה שמח שעשית. קח את הזמן להחליט אילו מאפיינים המשרד שלך צריך.

לפני שתרכוש כספת במשרד, חשוב על ערך חפצי הערך שלך. פעמים רבות, הערך של התוכן בתוך כספת הוא הערך של העסק. רכישת כספת באיכות גבוהה תגן על העסק שלך כמעט מכל איום. רק תזכור לתקצב בזהירות כספות איכותיות בדרך כלל יקרות יותר. אם העסק שלך תלוי בתוכן, בטוח באיכות גבוהה יהיה שווה את הכסף הנוסף. אתה אף פעם לא יכול להיות בטוח מדי.

כספת טובה תשמור על אבטחת המידע של העסק שלך. אם אתה משתמש ברשת אלחוטית ציבורית, פיראטים יכולים לעקוב אחר תעבורת נתונים וללכוד סיסמאות. שימוש באותה סיסמה במספר אתרים הוא תרגול גרוע. שמור הקבצים שלך מאובטחים בכספת משרד עמיד באש. המסמכים שלך בטוחים יותר בדרך זו. כשאתה רוכש כספת, אתה עושה השקעה חכמה בעתיד של החברה שלך. אז, להשקיע בכספת משרד באיכות גבוהה היום.

לפני שקונים כספת משרד, לוודא לבדוק את תווי האבטחה שלה. לכספות טובות רבות יש מעברים ולוחות פלדה קשיחים. צלחות אלה להאט ניסיונות של אדם לקדוח לתוך המנעול. מתיקי מעבר גם מונעים מאדם לדפוק בכספת, ובכך מרתיעים את ניסיונותיו. הם צריכים להיבדק על ידי מנעולן לפני רכישת אחד. בטוח צריך להיות בטוח מספיק כדי להגן על חפצי הערך שלך ולהיות מבוטח עבור הערך של התוכן בו.

פרטים נוספים: https://safet.co.il/%D7%9B%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93/