אמפולה אדוונטיקס

אמפולות אדוונטיקס

קרציות, פשפשים ומזיקים אחרים עלולים לגרום לכלבים שלנו אי נוחות קשה. ישנם מוצרים רבים של קוטלי חרקים הזמינים לכלבים כרגע, כולל אמפולות אדוונטיקס, שהם אחד הידועים ביותר.

מהן אמפולות אדוונטיקס וכיצד הן פועלות?

הטיפול הפשוט והיעיל בהדברה אמפולות אדוונטיקס מיועד לכלבים. בעזרתו ניתן להילחם בפרעושים, קרציות כמו גם זבובי חול, יתושים ונגיעות זבובים יציבות. טיפולים נדרשים כל ארבעה שבועות. הטיפול הקבוע באדוונטיקס לכלבים הוא דרך יעילה להפחית את הנזק הפוטנציאלי לכלב או לחתול שלך ממזיקים לא רצויים אלה.

כיצד ניתן להשתמש באמפולות אדוונטיקס

מזיקים וטפילים אלה יכולים להיהרג מיד עם אמפולות אדוונטיקס. כדי לאפשר לחומר הפעיל לחדור לעור הכלב, יש לשפשף אותו ישירות על צווארו. זה יבטיח כי מזיקים מוגנים למשך הטיפול (שנמשך 4 שבועות). אמפולות אדוונטיקס זמינות לכל משקולות הכלבים. הם יכולים לשמש לכלבים קטנים לכלבים בינוניים. חשוב להתאים את המוצר למשקל הכלב.

מה הסיבה לקנות אמפולה אדוונטיקס לכלב שלך?

בעלי כלבים רבים לא יאכזבו אותך. זהו פתרון יעיל ומקיף כי הוא עמיד במים. זה מאפשר לך לנקות את פרוות הכלב שלך בכל עת. קוטל חרקים זה בטוח לכלבים ולמשפחותיהם. ניתן להשתמש בו על גורים, גורים צעירים ואפילו קטנים בהריון. מוצר זה הוא רק עבור כלבים וחתולים, ולא צריך להיות בשימוש על כל בעלי חיים אחרים.

לפרטים נוספים, לחצו כאן: אמפולה אדוונטיקס: 4PET